Yeni Nikon Z 70-200mm f / 2.8 VR S Lens
Genel Özellikler
Nikon Z Mount Lens / FX Sensör (Full Frame) Uyumlu
ED, SR ve Florit Elemanları
Parlama ve gölgelenmeyi önleyen ARNEO ve Nano Kristal Kaplamalar
Minimum Odak Mesafesi - 50cm
18 Grupta 21 Optik Eleman
Otomatik Odaklama
Görüntü Sabitleme
Çıkarılabilir Tripod Bağlantısı
Filtre Çapı - 77mm
Ağırlık - 1360g
Uyumlu Modeller
Nikon Z5, Nikon Z6, Nikon Z6 II, Nikon Z7, Nikon Z7 II, Nikon Z50
Spor, etkinlik ve portre fotoğrafçıları arasında popüler bir zum olan Nikon Z 70-200mm f / 2.8 VR S parlak f / 2.8 tasarımıyla karakterize etkileyici derecede çok yönlü bir telefoto lenstir.
Spor, konserler, düğünler, vahşi hayat, portre ve çok daha fazlası - hepsi f / 2.8'in inanılmaz düşük ışık performansı ile optik olarak üstün Z montajı tarafından daha iyi hale getirildi.
Tutkulu sinematograflar ve videograflar için parfokal destek dahil optik gelişmeler. Sınıfında lider odaklama yeteneği. Üstün sapma bastırma. Ve NIKKOR değiştirilebilir lenslerin tarihindeki en kapsamlı optik VR görüntü sabitleme. Nikon Z 70-200mm f / 2.8 VR S yeni nesil Nikon'un gelişmiş aynasız kameraları için optimize edilmiş hızlı telefoto zoom lensleri için etkileyici yeni bir standart getiriyor. 
Optik tasarımı tamamlayan, iki kademeli motor kullanan çok odaklı bir sistem, hem fotoğraflara hem de video ihtiyaçlarına uyacak şekilde tam zamanlı manuel odak geçersiz kılmanın yanı sıra etkileyici hızlı, doğru ve sessiz odak performansını gerçekleştirmeye yardımcı olur. Titreşim Azaltma, elde çekim yapılırken kamera titremesi görünümünü azaltarak keskin görüntüler oluşturmayı da tamamlar. 
Sınıfında lider odaklama.
Daha fazla çerçeveleme çok yönlülüğü için, Nikon Z 70-200mm f / 2.8 VR S lensin hız ve performans iyileştirmelerinin son derece sıkı çekim senaryolarında gerçekleştirilmesine olanak tanıyan son derece kısa minimum odaklama mesafelerine sahiptir. 70 mm'de odak, konuya 50cm'e kadar yakın bir mesafeye ulaşılabilir, bu odak aralığının telefoto zoom'unda neredeyse hiç duyulmaz.
Özelleştirilebilir kontrol halkası.
Kontrol halkası sessiz diyafram kontrolü (video kaydı sırasında iris geçişleri veya tam sessizliğin kritik olduğu durumlar için harika), pozlama telafisi veya ISO ayarlamaları için kullanılabilir.
Özelleştirilebilir kısayol düğmeleri.
NIKKOR Z 70-200mm f / 2.8 VR S, doğrudan lens namlusunda iki adet özelleştirilebilir Fn düğmesine sahiptir. Çekim deneyiminizi kolaylaştırmak için ayarlayın — alan derinliğini önizleyin, odağı kilitleyin, odaklamayı onaylamak için büyütün ve daha fazlasını yapın.
Lens bilgi paneli.
Kısılabilir, dahili EL ekran paneli, karanlık durumlarda bile diyafram açıklığının, odak uzunluğunun, odak mesafesinin ve alan derinliğinin hızlı ve rahat bir şekilde onaylanmasını sağlar.
Toz ve Damlamaya dayanıklı
Endişesiz dayanıklılık için, özellikle mercek tamburunun tüm hareketli parçalarının çevresinde toz ve nemi dışarıda tutmak için kapsamlı şekilde kapatılmıştır.
  
Teknik Özellikler

Odak uzaklığı

70 - 200 mm

Maksimum Diyafram Açıklığı

f / 2.8

Minimum Diyafram Açıklığı

f / 22

Lens Yuvası

Nikon Z Mount

Biçim Uyumluluğu

Full Frame

Bakış açısı

34 ° 20 'ila 12 ° 20'

Maksimum Büyütme

0.2x

Minimum Odak Mesafesi

1.64 '/ 50 cm

Optik Tasarım

18 Grupta 21 Unsur

Diyafram Bıçakları

9, Yuvarlak

Odak Türü

Otomatik odaklama

Görüntü sabitleme

Evet

Tripod Yaka

Çıkarılabilir ve Dönen

Filtre Boyutu

77 mm

Boyutlar (ø x U)

3,5 x 8,66 "/ 89 x 220 mm

Ağırlık

1360 g 2,99 lb

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Nikon Z 70-200mm f / 2.8 VR S Lens

Etiketler: Lens, Nikon, 70-200mm, 2.8, Lens, Nikon Z 70-200mm f / 2.8 VR S Lens Satın Al