Nikon Z 35mm f/1.8 S Lens
 Yeni nesil Z tasarım ve optik
 Nikon Z 35mm f/1.8 S geniş açılı lens, FX formatlı Z montajlı aynasız makineler için tasarlanmıştır.
Z kamera gövdeleriyle mükemmel bir şekilde eşleşen Z lensleri, görüntü oluşturma özgürlüğü için güvenilirliği ve güzelliği bir sonraki boyut optik performansıyla birleştiren bir tutarlılık duygusuyla tasarlanmıştır.
 Manzaradan cadde çekime kadar her şey için tercih edilen bir odak uzaklığı olan Nikon Z 35mm f / 1.8 S , çok yönlülüğü ve parlak f / 1.8 maksimum diyafram açıklığı ile karakterize olan birinci sınıf bir geniş açılı lenstir.
Genel Özellikler
Nikon Z Mount Lens / FX Format (Full Frame)
Diyafram Aralığı: f / 1.8 - f / 16
İki ED ve Üç Asferik Elemanlar
Nano Kristal ve Süper Entegre Kaplamalar
Stepping Motorlu Af Sistemi
Programlanabilir Kontrol Halkası
Hava geçirmez inşaat
Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram
Filtre Çapı - 62 mm 
Ağırlık - 370 g
Uyumlu Modeller
Nikon Z5, Nikon Z6, Nikon Z6 II, Nikon Z7, Nikon Z7 II, Nikon Z50

Nikon Z 35mm f/1.8 S Lens İncelemesi

Nikon Z 35mm f / 1.8 S manzaradan sokak çekimlerine kadar her şey için tercih edilen bir odak uzaklığı, çok yönlülüğü ve parlak f / 1.8 maksimum diyaframıyla karakterize edilen geniş açılı bir lenstir.
 Optik tasarım, üstünlüklerini ilerleterek, yüksek netlik, netlik ve doğru renk oluşturma özellikleriyle görüntü üretmeye yönelik çeşitli aberasyonları ve distorsiyonu azaltan iki ekstra düşük dispersiyon unsuru ve üç asferik eleman içerir. Hem Nano Crystal hem de Super Integrated Coatings, daha fazla renk kalitesi ve daha yüksek kontrast için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için kullanılıyor.
 Z 7 ve NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S lens ile çekilen cityscape fotoğraf
Optiklerden yararlanan bir adım motoru, hem hareketsiz hem de video uygulamalarına uyacak şekilde tam zamanlı manuel odaklama ile birlikte hızlı, sessiz ve hassas bir otomatik odaklama performansı sağlar. Ek olarak, çeşitli kamera ve pozlama ayarları üzerinde sezgisel ayar için programlanabilir bir kontrol halkası ayarlanabilir.
Prime geniş açılı lens, FX formatındaki Z-mount aynasız makineler için tasarlanmıştır.
Nikon Z 35mm f / 1.8 S zorlu aydınlatma koşullarında çalışan parlak f / 1.8 maksimum diyafram açıklığı ve aynı zamanda öznelerin izole edilmesi ve seçici odaklamayla çalışmak için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Z7 ve NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S lens ile çekilen bir kanepede oturan bir adamın fotoğrafı
Keskin görüntüyü doğru görüntülemeyle gerçekleştirmek için küresel sapmaları ve distorsiyonu azaltmak için üç tane küresel olmayan eleman kullanılır.
Daha fazla netlik ve renk oluşumu sağlamak için iki ekstra düşük dispersiyon elemanı, renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltır.
Bir Süper Entegre Kaplama ile birlikte bir Nano Kristal Coat, mercek parlaması ve gölgelenme belirgin bir azalma için yüzey ve iç yansımaları en aza indirmek için lens elemanlarına uygulanmıştır.
NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S lensinin gösterimi  NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S lensin namlusunun görüntüsünü kapatın Z7 ve NIKKOR Z 35mm f / 1.8 S lens ile çekilen bir erkek ve kadın fotoğrafı

Dayanıklı ve hafif

Özellikle namlunun tüm hareketli parçaları etrafında, toz ve neme karşı kapsamlı bir şekilde kapatılmıştır. Kompakt, hafif ve ideal bir Z kamerada dengeli.
Yeni Özelleştirilebilir Kontrol Halkası
Manuel odaklama (varsayılan), diyafram kontrolü (video kaydı sırasında iris geçişleri için harika) veya pozlama telafisi için kullanılabilir.
Yeni Çift Tespit 5 Eksen VR
Z kameraların üstün kamera görüntü sabitleme sistemini 5 adede kadar zift, rulo, sapma, X ve Y sarsıntı düzeltmesi için kullanır. Video çekimi sırasında ek elektronik VR 
Stepping motor, hem fotoğraf hem de video uygulamalarına çok uygun, etkileyici, sessiz ve hızlı otomatik odaklama performansı sağlar. Tam zamanlı manuel odaklama geçersiz kılma da mümkündür ve odaklama sırasında yalnızca objektif lens gruplarının hareket ettirildiği, kullanım sırasında objektifin toplam uzunluğunu korumak ve daha hızlı odaklama hızlarını teşvik etmek için dahili bir odaklama tasarımı kullanılır.
Teknik Özellikler

Odak uzaklığı

35 mm

Maksimum Diyafram

f / 1.8

Minimum Diyafram Açıklığı

F 16

Lens Yuvası

Nikon Z

Biçim Uyumluluğu

Full Frame

Bakış açısı

63 °

Minimum Odak Mesafesi

9,84 "/ 25 cm

Maksimum Büyütme

0,19x

Optik Tasarım

9 Grupta 11 Unsur

Diyafram Bıçakları

9, Yuvarlak

Odak Türü

Otomatik odaklama

Filtre Boyutu

62 mm

Boyutlar (ø x L)

2,87 x 3,39 "/ 73 x 86 mm

Ağırlık

13.05 oz / 370 g

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Nikon Z 35mm f/1.8 S Lens

Etiketler: Lens, Nikon, 35mm, f/1.8, Lens, Nikon Z 35mm f/1.8 S Lens Satın Al