Nikon Z 24mm f/1.8 S Lens
 Geniş bir görüş alanı ve bir optimize tasarıma sahip, Nikon Z 24 mm f/1.8 S lens, manzara, mimari ve röportaj da dahil olmak üzere çeşitli konularda, iyi uyan bir çok yönlü geniş açı objektiftir.
Genel Özellikler
Nikon Z Mount
FX (Full Frame) Sensör Uyumlu
Açıklık Aralığı: f / 1.8 - f / 16
Bir Ekstra Düşük Dağılım Elemanı
Dört küresel elemanlar
Minimum Odak Mesafesi - 25 cm
Filtre Çapı - 72 mm
Ağırlık - 450 g
Uyumlu Modeller
Nikon Z5, Nikon Z6, Nikon Z6 II, Nikon Z7,  Nikon Z7 II, Nikon Z50
Gelişmiş bir optik düzene sahip bu birinci sınıf mercek, yüksek netlikte keskin, iyi düzeltilmiş görüntüler üreten bir dizi asferik ve ekstra düşük dispersiyon elemanı içerir. Ayrıca, hem Nano Kristal hem de Süper Entegre Kaplamalar, daha fazla renk doğruluğu ve daha yüksek kontrast için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için kullanılır.
Nikon Z 24mm f/1.8 S tüm çerçeve ve doğal olarak yumuşak bokeh boyunca muhteşem çözünürlükte geniş açılı uygulamaları gerçekleştirir. Manzaralar, şehir manzaraları, çevresel portreler, mimari ve grup çekimleri için ideal, parlak, hızlı f / 1.8 diyafram açıklığı ile düşük ışıkta son derece çok yönlü hale getirir. Aynı zamanda video oluşturma için temel bir çekim ortamı ve daha fazlasını içeren bir malzemedir.
NIKKOR Z 24mm f / 1.8 S objektifi ile çekilmiş, kapalı bir geçit fotoğrafı
 Parlak f / 1.8 maksimum diyafram zor aydınlatma koşullarında çalışmaya uygundur ve aynı zamanda alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Ekstra düşük bir dispersiyon elemanı, daha fazla netlik ve renk sunumu sağlamak için renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltır. Kesin görüntüyü doğru görüntülemeyle gerçekleştirmek için küresel sapmaları ve çarpılmayı azaltmak için dört küresel eleman kullanılır.
Bir Nano Crystal Coat, bir Süper Entegre Kaplama ile birlikte, mercek parlaması ve gölgelenmesinde belirgin bir azalma için yüzey ve iç yansımaları en aza indirmek amacıyla mercek elemanlarına uygulanmıştır. 
S-Line kalitesi
Sürekli genişleyen Nikon Z lens serisinin zirvesindeki S-Line lensleri, Nikon'un optik mükemmellik ve yenilik geleneğini benzeri görülmemiş yeni zirvelere itiyor. Üstün performans ve çözünürlük sağlıyor. 
Nikon Z 24mm f / 1.8 S inanılmaz derecede sabit elde tutulan çekimler yapmak için mükemmel bir ortam yaratıyor, ayrıca zarif ve geniş ortamlı çekimler yapıyor. Mükemmel diyafram kontrolü, aynı çekim sırasında içten dışa geçiş yaparken 'adım' izlenimi bırakmadan yumuşak pozlama değişiklikleri sağlar.
Çok Odaklı Sistem
İnce ayrıntılı yüksek çözünürlüklü fotoğrafçılık, özellikle yakın mesafelerde, renkli saçaklanma gibi objektif sapmalarına duyarlı olabilir. NIKKOR Z 24mm f / 1.8 S, hızlı, doğru otomatik odaklama sağlamak ve tüm zoom aralığında sapmaları büyük ölçüde azaltmak için hassas bir şekilde senkronize edilmiş iki AF sürücü ünitesinden oluşan yepyeni bir çoklu odaklama sistemi içerir.
Teknik Özellikler.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Nikon Z 24mm f/1.8 S Lens

Etiketler: Lens, Nikon, 24mm, f/1.8, Lens, Nikon Z 24mm f/1.8 S Lens Satın Al