Yeni Canon RF 50mm f/1.2L USM Lens
Canon RF 50mm f/1.2L USM Lens

Yeni optik kalite ve hız standartları belirleyen Canon RF 50mm F1.2L USM lens, üstün netlik ve düşük ışık performansı sunar.
Bu lens son derece çok yönlüdür ve sadece 0,4 m'ye kadar odaklanabilir ve yaratıcı portre, düğünler ve sokak fotoğrafçılığı için güzel bokeh yaratan geniş 10 kanatlı dairesel diyafram açıklığıyla nesnenize yaklaşmanıza olanak tanır.
Çift Piksel CMOS AF ile f / 1.2'de yeni odak hassasiyeti seviyeleri elde edebilirsiniz ve daha pürüzsüz bir deneyim için RF 50mm F1.2L USM'deki Lens Kontrol Halkası, EOS R fotoğraf makinesinin Tv / Av ve ISO ayarları üzerinde doğrudan kontrol sağlar , gözünüzü vizörden ayırmadan ayarlamanıza izin verir.
Genel Özellikler
  • Canon RF-Montaj Lensi / Full Frame (Tam Kare) uyumlu
  • Diyafram Aralığı: f / 1.2 ile f / 16
  • Bir UD öğesi, bir asferik eleman
  • Halka Tipi Ultrasonik Motorlu AF Sistemi
  • Özelleştirilebilir Kontrol Halkası
  • Minimum Odak Mesafesi 40 cm
  • Yuvarlak 10 Bıçaklı Diyafram
  • Filtre Çapı - 77 mm
  • Ağırlık - 950 g
RF lensi; üst düzey netlik, ekstra yaratıcı kontrol ve olağanüstü bir düşük ışık performansı sunarak fotoğrafçılık performansında yeni standartlar belirliyor.
Çekim Ortamları
Portre, Düğün, Etkinlik, Günlük Çekimler
Portre fotoğrafçılığı
Lensin 50 mm'lik odak uzaklığı insan gözüne benzer bir perspektife sahiptir ve süper geniş f/1,2 diyafram açıklığı ile son derece sığ bir alan derinliği elde edilir. Bu şekilde yumuşak ve odak dışı arka planın önünde son derece net özellikler ön plana çıkarılabilir.
Sokak fotoğrafçılığı
Canon RF 50mm F1.2L USM lensin hızlı maksimum diyafram açıklığı ve olağanüstü bir hızla odaklanabilme özelliği sayesinde mevcut ışıkla çekim yapmaya yeni bir anlam kazandıran mükemmel bir sokak fotoğrafçılığı lensidir.
 Güzel sanatlar
Böyle bir lensle çekilmiş bir fotoğrafı bastırmak gerçek bir zevktir. İnanılmaz bir ayrıntı seviyesi sunduğundan güzel sanatlar fotoğrafçılarının sergileri için daha da olağanüstü işler çıkarmalarına olanak tanır.
Diyafram açıklıklarının en genişi
Canon RF 50mm F1.2L USM lensin diyafram açıklığı, Canon EOS serisindeki en geniş değere sahiptir. Fotoğrafçılar ve film yapımcılarına son derece sığ alan derinliği ile çekim yapma olanağı vererek bir nesneyi karmaşık bir arka planda öne çıkarmak için harika bir yöntem sunar.
Düşük ışıkta süper hassasiyet
Bu derece geniş diyafram açıklıklarında çalışabilme olanağı fotoğrafçıların düşük ışık koşullarında yüksek enstantane hızları kullanarak nesnenin hareketini dondurup fotoğraf makinesinin titremesini ortadan kaldırmalarına imkan sağlıyor. Mevcut olan ışığı kullanarak herhangi bir anın atmosferini yakalamak için harika bir araçtır.
Teknik Özellikler

Odak uzaklığı

50mm

Maksimum Diyafram Açıklığı

f / 1.2

Minimum Diyafram Açıklığı

F 16

Lens Yuvası

Canon RF

Biçim Uyumluluğu

Full Frame (Tam Kare)

Bakış açısı

46 °

Minimum Odak Mesafesi

1,31 '/ 40 cm

Maksimum Büyütme

0.19 x

Optik Tasarım

9 Grupta 15 Element

Diyafram Bıçakları

10, Yuvarlak

Odak Türü

Otomatik odaklama

Görüntü sabitleme

Yok

Filtre Çapı

77 mm

Boyutlar

3,54 x 4,25 inç / 89,8 x 108 mm

Ağırlık

950 g 2,09 lb

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Canon RF 50mm f/1.2L USM Lens

Etiketler: Lens, Canon, 50mm, f/1.2L, USM, Lens, Canon RF 50mm f/1.2L USM Lens Satın Al