Canon RF 24-105mm f/4L IS USM Lens
Canon RF 24-105mm f / 4L IS USM, kompakt bir tasarıma sahip profesyonel kalitede çok yönlü bir zoom objektifidir.
yeni Canon EOS R sistem objektif yuvasıyla uyumludur, çeşitli yerlerde çeşitli konularda çekim yapan fotoğrafçılar ve film yapımcıları için mükemmeldir. Hızlı ve sessiz Nano USM odaklama özelliğine sahip olan bu L serisi zoom, yenilikçi EOS R fotoğraf makinesi ile birlikte kullanıldığında Dual Sensing IS ile olağanüstü görüntü netliği için 5 duraklı güçlü bir Optik Görüntü Sabitleyici ile oluşturulmuştur. Her yerde, her gün size eşlik etmek üzere tasarlanan yerleşik Kontrol Halkası sayesinde kamera ayarlarının hızlı ve sezgisel ayarını içeren çok yönlü Canon RF 24-105mm f / 4L IS USM ile çeşitli konular yakalayın.
Genel Özellikler
  • Canon RF Mount Uyumlu / Full Frame (Tam Kare)
  • Diyafram Aralığı: f / 4 - f / 22
  • Süper Spektra Kaplama
  • Nano USM AF Sistemi
  • Optik Görüntü Sabitleyici
  • Minimum Odak Mesafesi 45 cm
  • Özelleştirilebilir Kontrol Halkası
  • Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram
  • Filtre Çapı - 77 mm
  • Ağırlık - 700 g
 Uyumlu Modeller
Canon EOS R, Canon EOS Ra, Canon EOS RP, Canon EOS R5, Canon EOS R6
Canon RF 24-105mm f / 4L IS USM Lens sabit f / 4 maksimum diyafram açıklığı ile karakterize edilen geniş açılı telefoto zoom'dur.
Çekim Ortamları
Portre fotoğrafçılığı
RF 24-105mm F4L IS USM, 5 kademeli Görüntü Sabitleyici sayesinde keskin ve sarsıntısız portreler için idealdir. Sabit f/4 maksimum diyafram açıklığı sayesinde pozlamayı değiştirmeden odak uzaklığını hızlı bir şekilde değiştirin. 
Richard Walch on the Irish coast with Canon EOS R and RF 24-105mm F4L IS USM 
Seyahat fotoğrafçılığı
Çok yönlü ve yüksek kaliteli bir seyahat arkadaşı olan bu lensin güçlü L serisi üretim kalitesi, toza ve neme karşı korur, istediğiniz yere götürebileceğiniz kadar hafiftir. 
Female designer in studio shot on the Canon EOS R and RF 24-105mm F4L IS USM 
Günlük yaratıcılık
Popüler bir seçim olan Canon RF 24-105mm f / 4L IS USM blogger'lar, hobi olarak ilgilenenler ve fotoğraf tutkunları için idealdir. Lens Kontrol Halkası, fotoğraf makinesinin ayarlarını dokunsal ve sezgisel şekilde yapmanızı sağlar. 
Son derece esnek ve hızlı bir lens
RF 24-105mm F4L IS USM, yaratıcı olmanızı ve olağanüstü sonuçlar elde etmenizi kolaylaştırır. İç mekan portrelerinden açık alanlardaki etkinliklere, 24-105 mm'lik zum aralığı, lens değiştirmeden daha fazlasını elde etmenizi sağlar. f/4 maksimum diyafram açıklığı, tüm zum ayarlarında tutarlıdır.
Hemen hemen her çekim senaryosunda kullanım için ideal olan bu zoom, daha keskin el görüntüler için kamera titremesinin görünümünü en aza indirgemek için beş duraklı bir Görüntü Sabitleyici tarafından kullanılır. Ayrıca tamamlayıcı kullanım, diyafram, ISO ve pozlama telafisi de dahil olmak üzere çeşitli pozlama ayarları ayarlarını yapmak için yapılandırılabilen benzersiz bir özelleştirilebilir Kontrol Halkasıdır. 
Canon RF 24-105mm f / 4L IS USM, Görüntü kalitesinden yararlanan gelişmiş optik tasarım, parlak ve arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken kontrast ve renk doğruluğunu artırmak için gölgelenme ve parlamayı engelleyen bir Süper Spectra Kaplama özelliğine sahiptir. Hem fotoğraf hem de video uygulamaları için ideal olan bu lens, aynı zamanda hızlı ve sessiz bir şekilde çalışan bir Nano USM otofokus motorunu da içeriyor.
Teknik Özellikler
Odak uzaklığı24 - 105 mm
Maksimum diyaframf / 4
Minimum Diyaframf / 22
Lens BağlantısıCanon RF Mount
Format UyumluluğuFull Frame (Tam Kare)
Bakış açısı84 ° - 23 ° 20 '
Maksimum büyütme0.24x
Minimum Odak Mesafesi45 cm
Optik tasarım14 Grupta 18 Eleman
Diyafram Bıçakları9, Yuvarlak
Odak tipiOtomatik odaklama
Görüntü sabitlemeEvet
Filtre Çapı77 mm 
Boyutlar83,5 x 107,3 ​​mm
Ağırlık700 g

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Canon RF 24-105mm f/4L IS USM Lens

Etiketler: Lens, Canon, 24-105mm, f/4L, USM, Lens, Canon RF 24-105mm f/4L IS USM Lens Satın Al