Nikon Z 24-70mm f/2.8 S Lens
Nikon Z serisi çok yönlü Nikon Z 24-70mm f/2.8 S Lens ile tanışın.
Manzara ve sokak fotoğrafçılığından portrelere, hepsi çok iyi netlik, yüksek çözünürlük ve doğal bokeh ile geniş bir yelpazede fotoğraf ve video uygulamaları için vazgeçilmez güçlü bir orta menzilli zoom lensi.
Genel Özellikler
Nikon Z Mount / Full Frame Uyumlu
Diyafram Aralığı: f / 2.8 - f / 22
İki ED ve Dört Asferik Eleman
ARNEO ve Nano Kristal Kaplamalar
Minimum Odak Mesafesi - 38 cm
Otomatik / Manuel Odaklama Seçeneği
Filtre Çapı - 82 mm
Ağırlık - 805 g
Uyumlu Modeller
Nikon Z5, Nikon Z6, Nikon Z6 II, Nikon Z7, Nikon Z7 II, Nikon Z50 

Rakipsiz Optik Performans.
Yeni Multi-Focus Sistemi, yeni nesil mercek parlaması düzeltmesi ve gelişmiş S-Line özellikleri ve işlevselliği ile yükseltilmiş olan Nikon Z 24-70mm f/2.8 S Lens, performans, hassasiyet ve optik noktasını belirleyen mükemmel bir lens
Pürüzsüz, Hızlı ve Sessiz Otomatik Netleme
Nikon'un Stepping Motor (STM), fotoğraf veya video çekimi olsun, otomatik, hızlı ve sessiz otomatik odaklanma sağlar. Kamera gürültüsünün rahatsız edici veya yasak olduğu yerlerde (sokak fotoğrafçılığı, düğünler, törenler, basın toplantıları ve video prodüksiyonları) STM sessiz bir ortaktır. 
Multi Focus Sistemi (Çoklu Odaklama)
Yakın mesafeden bile hızlı, hassas odaklama
Nikon Z 24-70mm f / 2.8 S, hızlı, doğru otomatik odaklama sağlamak ve tüm zoom aralığında sapmaları büyük ölçüde azaltmak için hassas bir şekilde senkronize edilmiş iki AF sürücü ünitesinden oluşan yepyeni bir çoklu odaklama sistemi içerir.
Yeni geliştirilen (Multi Focus) Çoklu odaklama sisteminde, zoom aralığında özellikle hızlı ve doğru odaklanma sağlamak için senkronize olan iki ayrı AF sürücü ünitesi bulunur. Bu sistem, hem fotoğraflara hem de video uygulamalarına çok uygun, etkileyici bir şekilde yumuşak ve sessiz otomatik odaklama performansı sunan kademeli motorlar kullanır. 
Lens Bilgi Paneli
 Nikon Z 24-70mm f/2.8 S lens üzerinde bulunan LED bilgi paneli, karanlık ortamlarda bile, diyafram açıklığının, odak mesafesinin ve alan derinliğinin hızlı ve rahat bir şekilde onaylanmasını sağlar. Ek olarak, panel, herhangi bir f / stop'ta minimum ve maksimum mesafeleri belirlemek için genişletilebilir bir alan derinliği ölçeğine sahiptir - fotoğraflar veya video için mesafeyi maksimize etmek için mükemmeldir.
ARNEO ve Nano Crystal Kaplamalar, güçlü ışıklandırma ve arka ışık koşullarında çalışırken gelişmiş kontrast ve netlik sağlamak için gölgelenme, yansıma ve parlamayı önlemek için kullanılır.
Toza ve neme dayanıklı lens gövdesi, sert koşullarda kullanmasına yarar. 
Teknik Özellikler
Odak uzaklığı24 - 70 mm
Maksimum Diyaframf / 2.8
Minimum Diyafram Açıklığıf / 22
Lens YuvasıNikon Z
Biçim UyumluluğuFull Frame
Bakış açısı84 ° - 34 ° 20 '
Minimum Odak Mesafesi1,25 inç / 38 cm
Maksimum Büyütme0,22x
Optik Tasarım15 Grupta 17 Unsur
Diyafram Bıçakları9
Odak TürüOtomatik odaklama
Görüntü sabitlemeYok
Filtre Boyutu82 mm (Ön)
Boyutlar (ø x L)3,5 x 4,96 "/ 89 x 126 mm
Ağırlık28,4 oz / 805 g

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Nikon Z 24-70mm f/2.8 S Lens

Etiketler: Lens, Nikon, 24-70mm, f/2.8, Lens, Nikon Z 24-70mm f/2.8 S Lens Satın Al