Yeni Canon RF 85mm f/1.2L USM Lens
Canon RF Mount uyumlu aynasız makineler için, yüksek kalitede portre objektifi, Canon RF 85mm f/1.2L USM Lens
Canon RF 85mm F1.2L USM lens, gelişmiş lens tasarımı ve çığır açan Canon EOS R optiklerin kullanımı sayesinde üstün bir optik performans sunar.
Portreleri öne çıkarmak için kısa bir telefoto odak uzaklığı ile tasarlanan ürün, hoş bir bakış açısı ve bozulma olmadan zarif ve ayrıntılı sonuçlar üretir.
RF montajının yüksek hızı sayesinde, Canon RF 85mm F1.2L USM bir nesneye hızlı bir şekilde kilitlenirken, Lens Kontrol Halkası ayarlar üzerinde ek kontrol sağlar.
Genel Özellikler
Canon RF Mount Lens / Full Frame (Tam Kare) Format
Açıklık Aralığı: f / 1,2 - f / 16
Mavi Spektrum Refraktif Optik Elemanı
Bir UD Elemanı, Bir Asferik Eleman
Hava Küre Kaplama
Halka Tipi Ultrasonik Motor AF Sistemi
Özelleştirilebilir Kontrol Halkası
9 bıçaklı dairesel diyafram
Minimum Odak Mesafesi - 85 cm
Filtre Çapı - 82 mm
Ağırlık - 1195 g
Uyumlu Modeller
Canon EOS R, Canon EOS Ra, Canon EOS RP, Canon EOS R5, Canon EOS R6
Çekim Ortamları
Portre, Düğün, Seyahat
Canon RF 85mm f / 1.2L USM , olağanüstü parlak maksimum diyafram açıklığına sahip, keskin bir kısa telefoto odak uzunluğu eşleştirilmiştir. Ayrıca, iyi düzeltilmiş görüntüler üretmek için gelişmiş optik tasarımıyla da karakterize edilir. Hızlı f / 1.2 tasarımı zor aydınlatma koşullarında üstündür ve aynı zamanda sığ alan derinliği ve seçici odak teknikleriyle çalışmanın faydalarını sağlar. Optik düzen bir Mavi Spektrum Refraktif Optik elemanı içerir; göze çarpan berraklık ve renk doğruluğu için renk sapmalarını ve renk saçaklarını neredeyse tamamen ortadan kaldıran özel olarak geliştirilmiş bir element. Buna ek olarak, çok keskinlik ve çözünürlük için çeşitli sapmaları ve bozulmaları daha da kontrol etmek için ultra düşük bir dispersiyon elemanı ve bir küresel olmayan eleman da bulunur. Bireysel elemanlar ayrıca, aydınlık ve arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken yüksek kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için bir Hava Küre Kaplaması özelliğine sahiptir.
Görüntüleme yeteneklerini tamamlayan hızlı, sessiz yakın otomatik netleme ve tam zamanlı manuel netleme geçersiz kılma sağlayan uygun halka tipi bir Ultrasonik Motordur. Objektifin pozlama ayarlarının sezgisel kontrolü için objektif tasarımına benzersiz bir Kontrol Halkası da entegre edilmiştir.
Bir küresel olmayan eleman ve bir UD eleman ayrıca daha net ve net görüntü kalitesi için sapmaları ve bozulmaları kontrol etmeye yardımcı olur.
Canon RF 85mm f/1.2L USM Lenste güçlü ışık koşullarında sürekli ışık iletimi ve yüksek kontrast için arkadan aydınlatmalı parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için mercek elemanlarına bir Hava Küre Kaplama (ASC) uygulanmıştır. 
Teknik Özellikler

Odak uzaklığı

85mm

Maksimum Diyafram Açıklığı

f / 1.2

Minimum Diyafram Açıklığı

F 16

Lens Yuvası

Canon RF

Biçim Uyumluluğu

Full Frame (Tam Kare)

Bakış açısı

28 ° 30 '

Minimum Odak Mesafesi

85 cm / 2,79 inç

Maksimum Büyütme

0.12 x

Optik Tasarım

9 Grupta 13 Unsur

Diyafram Bıçakları

9, Yuvarlak

Odak Türü

Otomatik odaklama

Görüntü sabitleme

Yok

Filtre Çapı

82 mm

Boyutlar 

4,06 x 4,62 "/ 103,2 x 117,3 mm

Ağırlık

1195 g (2.63 lb)

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Canon RF 85mm f/1.2L USM Lens

Etiketler: Lens, Canon, 85mm, f/1.2L, USM, Lens, Canon RF 85mm f/1.2L USM Lens Satın Al