Yeni Canon RF 28-70mm f2L USM Lens
28-70 mm zoom aralığında f / 2 maksimum diyafram açıklığıyla oluşturulmuş, sığ alan derinliği ile bulanık arka planlar oluşturabilir ve düşük ışık koşullarında daha hızlı obtüratör hızları üretebilirsiniz. Canon RF 28-70mm f/2L USM Lens, normalde birinci sınıf bir lensten beklenen optik kaliteyi sunmak için dört asferik eleman, bir çift Ultra Düşük Dağılım (UD) eleman ve bir Süper UD eleman kullanır. Fotoğrafçıların fotoğrafın hemen hemen tüm alanlarında kullanabileceği odak uzaklığı aralığı ile çok yönlü bir lenstir.
 Genel Özellikler
Canon RF Mount / Full Frame (Tam Kare) Uyumlu
Profesyonel L Serisi
Diyafram Aralığı: f / 2 -  f / 22
Ultra Düşük Dispersiyon Elemanları
Halka Tipi Ultrasonik Motorlu AF Sistemi
Minimum Odak Mesafesi - 39 cm
Özelleştirilebilir Kontrol Halkası
Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram
Filtre Çapı - 95 mm
Çekim Ortamları
Seyahat, Düğün, Foto Muhabirliği
Uyumlu Modeller
Canon EOS R, Canon EOS Ra, Canon EOS RP, Canon EOS R5, Canon EOS R6

   Çekim Ortamları

  Slackliners alongside lighthouse shot on the Canon EOS R and RF 28-70mm F2L USM 
  Seyahat fotoğrafçılığı
  Yer tasarrufu sağlayan esneklik için tek bir zum ile seyahat edin. Çok yönlü 28-70 mm aralığı, geniş gökyüzü manzaralarından portreler, güzel sanatlar ve sokak fotoğrafçılığına kadar pek çok konu için yararlıdır. 
  Wedding scene in a church shot on the Canon EOS R and RF 28-70mm F2L USM 
  Düğün fotoğrafçılığı
  Çeşitli durumlarda hızlı ve sessiz çalışın. Canon RF 28-70mm F2L USM lensin sahip olduğu f/2 maksimum diyafram açıklığı, portrelerdeki sığ alan derinliğini kontrol etmenize ve düşük ışıkta ambiyansı yakalamanıza izin verir. 
  Coal miners sitting having coffee shot on the Canon EOS R and RF 28-70mm F2L USM 
  Foto Muhabirlik
  Zum ve odak uzaklığı, söz konusu önemli anı yakalamak için hızlı şekilde kompozisyonu yeniden oluşturur ve yeniden kadrajlar. Düşük ışıkta odaklayıp çekim yapın ve Canon'un L serisindeki kalitenin, kötü hava koşullarında bile size güven vermesine izin verin.
  Canon RF 28-70mm f / 2L USM etkileyici uzunluktaki benzersiz f / 2 sabit maksimum diyafram ile ayırt edilen geniş uzunluklu bir portre objektifi. Bu parlak tasarım, konuyu izole etmek için gelişmiş alan derinliği kontrolü ile birlikte mükemmel düşük ışık performansı sağlar.
  Ultra Düşük Dispersiyon camı, optik tasarımda kullanılır ve yüksek netlik ve renk doğruluğunu sağlamak için renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltır. Gelişmiş optik özelliklerin tamamlayıcısı, Canon'un tam zamanlı manuel odaklama kontrolü ile birlikte hızlı ve sessiz otomatik odaklama performansı sunan kanıtlanmış halka tipi Ultrasonik Motordur. Ayrıca, RF lenslere özgü bu 28-70 mm, lensin kendisinden ISO, diyafram ve pozlama telafisi dahil olmak üzere pozlama ayarlarını sezgisel olarak ayarlamak için yapılandırılabilir bir Kontrol Halkası içerir.
  Canon RF 28-70mm f/2L USM Lens, Full Frame (tam kare) Canon RF-montaj aynasız kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
  Etkileyici parlaklık f / 2 maksimum diyafram, zoom aralığı boyunca tutarlı aydınlatma sağlar ve düşük ışık koşullarında çalışan takımların yanı sıra seçici odak teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
   
  Teknik Özellikler

  Odak uzaklığı28 -70 mm
  Maksimum diyaframF / 2
  Minimum Diyaframf / 22
  Lens BağlantısıCanon RF
  Format UyumluluğuFull Frame
  Bakış açısı75 ° - 34 °
  Maksimum büyütme0.182 x
  Minimum Odak Mesafesi39 cm
  Optik tasarım13 Grupta 19 Element
  Diyafram Bıçakları9, Yuvarlak
  Odak tipiOtomatik odaklama
  Görüntü sabitlemeYok
  Filtre Çapı95 mm
  Boyutlar 103,8 x 139,8 mm
  Ağırlık1430 g

  Yorum Yap

  Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

  Canon RF 28-70mm f2L USM Lens

  Etiketler: Lens, Canon, 28-70mm, f2L, USM, Lens, Canon RF 28-70mm f2L USM Lens Satın Al