Kargo Bilgileri

Kargo Sürecinde Önemli Konular

 

Teslimat ve Fatura Bilgileri: Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sorunlardan biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Sadece Adrese Teslimat Yapılır: Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır? Sipariş etmek istediğiniz ev eşyasının size sevk süresi ürün sayfasında  belirtilmiştir. Haftasonları ve resmi tatil günlerinde  vermiş olduğunuz siparişleriniz otomatik olarak takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır. Hayyamcarsisi.com 'dan verdiğiniz siparişi; ürününüz kargoya verilirken size e-posta olarak gönderilen sipariş takip numarası ile takip edebilirsiniz. Siparişleriniz özel durumlar yaşanmadıkça aynı gün içerisinde kargoya ulaştırılır. Kargo ya ulaştırılan ürünün teslimatı firmaya aittir. Genel olarak 1-2 Günü bulan teslimatlar haricinde özel durumdan dolayı aksayan teslimatlardan hayyamcarsisi sorumlu tutulamaz.

Stok Bilgisi: Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda veya tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa ürünlerin stoklarda bulunamaması durumu söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size aynı gün ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri: Siparişlerinizi sizin dışınızda bir kişi teslim alacak ise bu kişinin ismini teslimat bilgilerinde lütfen belirtiniz. Kargo görevlisine kimlik ibrazı karşılığında ürünü teslim alabilirsiniz.

Adres Bilgileri: Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Hatalı / Eksik Siparişler: Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal kargo görevlisine zabıt tutturup, bizimle irtibata geçiniz.