Yeni Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM Objektif
Uzak mesafeden yapılan çekimlerde üstün performans
Doğa sporları ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için ideal. EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, hem tam kare hem de APS-C sensörlü EOS DSLR fotoğraf makineleriyle uyumludur.

Aşağıdakiler için ideal bir lenstir
 
 

Uzaktaki nesneleri yakınlaştırın
Maksimum 300 mm telefoto odak uzaklığı, nesnenizi daha yakın göstererek kadrajınızı doldurmanızı sağlar. Bu özelliği sayesinde, fotoğraf çekme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olan, standart kitinize ekleyebileceğiniz mükemmel bir lenstir.

Yüksek performanslı odaklama
Nano USM ile nesnenizi hızlı, net ve sessiz bir şekilde odaklayabilirsiniz. Bu lens, bu özellikleri sayesinde hızlı hareket eden nesnelerin fotoğraflarını çekmek, film çekerken film seslerini ve doğal görünümlü içe odaklama geçişlerini kesintisiz şekilde kaydetmek için idealdir.
 

Müthiş görüntü kalitesi
9 yapraklı dairesel diyafram, nesnenizi çevresindeki nesnelerden ayırmanızı ve arka planda mükemmel bir bulanıklık efekti yaratmanızı sağlar. Entegre ve özel UD lens elemanları aynı zamanda kromatik sapmanın azaltılmasına ve tüm zum aralığında görüntülerin yüksek çözünürlüğünün ve kalitesinin korunmasına da yardımcı olur.
 
 

Dahili lens ekranından bilgi alın
Lensin üst kısmında bulunan yenilikçi Lens Bilgi Ekranı, gerekli bilgileri zayıf ışıklı ortamlarda bile bir bakışta görmenizi sağlar. Bu özellik, canlı kontrol kullanarak film çekerken çekiminizin sabit olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda farklı diyafram açıklıklarında odak uzaklığını ve alan derinliğini kontrol etmenize olanak tanır.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM Objektif

Etiketler: DSLR, Fotoğraf, makinesi, lensleri, DSLR Fotoğraf makinesi lensleri, Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM, Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM Satın Al