Canon EF 14MM F2.8L II USM Objektif

Titiz profesyonellerin aşırı geniş açılı lensi olan EF 14mm f/2,8L II USM'de, üstün resim kalitesi sağlayan UD ve küresel olmayan elemanlar kullanılmıştır. Maksimum f/2,8'lik diyafram, düşük aydınlatma koşullarında harika performans sağlar.

Özellikler

 Toz ve nem geçirmez L serisi yapı

  • Büyük, f/2,8'lik diyafram açıklığı
  • Küresel olmayan ve UD lens elemanları
  • Tam zamanlı manuel geçersiz kılma seçenekli halka USM otomatik odaklama
  • Dairesel diyafram
  • Super Spectra kaplamalar, ışık lekelerini ve mercek parlamasını azaltır
Aşırı geniş açılı lens, profesyoneller içindir.Özel bir perspektif
Nefes kesici 114° görüş alanı sağlayan EF 14mm f/2,8L II USM, insan perspektifinin ötesine geçer. Küçük iç mekanları, yakın mesafedeki iri hedefleri veya dramatik manzara görüntülerini fotoğraflamak için ideal olan bu son derece ifadeli lens, yakındaki hedeflerle arka plan arkasında güçlü bir ayrılık duygusu yaratmakta da kullanılabilir.

L serisi yapı
Tüm L serisi lensler gibi EF 14mm f/2,8L II USM'de de hassas optikle üstün kalite, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı bir araya getirilmiştir. Toz ve nem geçirmezlik elemanları, sert hava şartlarında bile güçlü bir koruma sağlar.

Büyük, f/2,8'lik diyafram açıklığı
Maksimum f/2,8'lik diyafram açıklığı, düşük aydınlatma koşullarında flaşsız, hızlı çekim olanağının yanı sıra, iyi bir alan derinliği kontrolü sağlar. 

Küresel olmayan elemanlar ve UD elemanları
Optimum görsel performans için, lenste iki tipte özel eleman bir araya getirilmiştir: küresel sapmaları düzeltmek için küresel olmayan elemanlar ve ikincil kromatik sapmaları gidermek için Super UD (ultra düşük dağılmalı) elemanlar. Sonuçta, kadrajın en kenarına kadar, net, yüksek kontrastlı ve deforme olmamış resim elde edilir.

Manuel geçersiz kılma seçenekli halka USM otomatik odaklama 
Canon'ın halka USM otomatik odaklama sisteminde, mükemmel bir çevirme direnciyle, hızlı, hassas ve tamamen sessiz çalışan ultrasonik frekans titreşimi kullanılmıştır. Otomatik odaklama sırasında dönmeyen büyük bir halka aracılığıyla yapılan tam zamanlı manuel odaklama, fotoğrafçıların bir çekimin ince ayarını yapmaya hemen başlayabilmesini sağlar.

Super Spectra kaplama
Super Spectra kaplamalar, doğru renk dengesini ve yüksek kontrastı sağlamanın yanı sıra, dahili lens elemanlarından veya dijital kamera sensörlerinden yansıyabilecek ışığı emerek, mercek parlamasını ve ışık lekelerini ortadan kaldırır. 

Dairesel diyafram
Dairesel diyafram açıklığı, düzgün bir arka plan bulanıklığı sağlar; açık diyafram aralığında hedefleri ayrıştırmak veya etkileyici portreler çekmek için idealdir.

Aksesuarlar
EF 14mm f/2,8L II USM, ön lens elemanını korumak, kontrastı artırmak ve vinyetlenmeyi önlemek için, entegre bir taçyaprak siperlik içerir. Lens kapağı ve yumuşak kılıf birlikte verilir.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Canon EF 14MM F2.8L II USM Objektif

Etiketler: DSLR, Fotoğraf, makinesi, lensleri, DSLR Fotoğraf makinesi lensleri, Canon, 14MM, F2.8L, USM, Objektif, Canon EF 14MM F2.8L II USM Objektif Satın Al