Hakkımızda

 
 

"Yaratıcılığınızı Konuşturmak İçin Gereken Her Şey"

Bu slogan ile 2012 yılında İstanbul'da kurduğu ofisleri ile yola çıkan Hayyam Çarşısı, zengin içeriği, profesyonel kadrosu, fotoğraf ve video ile ilgili ürünleri uygun fiyat garantisiyle sizlerle buluşturmayı amaçlıyor. Hayyam Çarşısı'nda bulunan tüm ürünler, 2 yıl garantili ve orijinal ürünlerdir. Satın almanız durumunda aynı gün kargoya verilir. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo hizmeti ile tek kuruş kargo ücreti ödemeniz gerekmeden ürünlerimiz sizlere ulaştırılır.

 
 

Maksimum Güvenlik ve 7/24 Destek Sistemi

Güvenli Alışveriş, Satın alma ve aldığınız ürünü İade Etme süreçlerinde, e-posta yoluyla sizleri bilgilendiren Hayyam Çarşısı, 7/24 destek vererek her an her konuda yanınızda oluyor. Ürünleriniz elinize geçene kadar bağlantınızı asla koparmıyor. Hayyam Çarşısı; Paypal, PayU gibi ödeme yöntemlerini ve Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanarak 128 bit ile şahsi bilgilerinizi şifreleyerek alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilmeniz için güvenliğinizi maksimuma çıkartıyor.

 
 

Bir Siteden Daha Fazlasıyız

Sanata ve fotoğrafçılığa yürekten bağlı, sanatın ve sanatçının yanında profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olan Hayyam Çarşısı, hayalini kurduğunuz fotoğrafları ve videoları çekebilmeniz için tüm imkanları sağlıyor. Hayyam Çarşısı; Düzenlediği Sergiler, Fotoğraf Yarışmaları, Blog Sayfaları, Sosyal Medya Hesapları ve Çeşitli Düzenlediği Etkinlikleri ile yeteneğinizi göstermenize ve geliştirmenize katkı sağlıyor.

 
 

Sizin İçin Çalışıyoruz

Kalite, performans ve düşük fiyat eşliğinde müşterilerine en uygun hizmeti vermeye çalışan Hayyam Çarşısı yaratıcılığınızı beslemek için oluşturulan Bloguyla da, en güncel fotoğraf haberlerinden, yaratıcı çekim tekniklerine, kamera incelemelerinden, photoshop derslerine kadar her konuda bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda sosyal medya hesapları ile tüm güncel haberleri, kampanyaları ve etkinlikleri sizlere ulaştırıyor.