Sony A6400 16-50mm 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi
Sony A6400 Özellikler
 • 24.2 MP APS-C Exmor CMOS Sensör
 • BIONZ X Görüntü İşlemcisi
 • Gerçek Zamanlı Göz AF ve Gerçek Zamanlı İzleme
 • XGA Tru-Finder 2.36m Noktalı OLED EVF Vizör
 • 7.5 cm Eğilebilir Dokunmatik Ekran
 • 4K Ultra HD Video Kaydı
 • 1-120 fps'den Full HD S & Q Hareketi
 • NFC özellikli Dahili Wi-Fi
 • 425 Faz ve Kontrast Algılama AF Noktaları
 • 11 fps'ye kadar Çekim ve ISO 102.400
 Sony 16-50mm Lens Özellikler
 • Diyafram Aralığı: f / 3,5-36
 • 24-75 mm odak aralığı (35 mm Denklik)
 • Sony NEX serisi için E Montajlı Lens
 • Kompakt Tasarım 30mm geri çeker
 • OSS - Optik SteadyShot Görüntü Sabitleyici
 • Minimum Odak Mesafesi - 0.25 m
 • Dört Aspherical Lens Yüzeyler
 • İç kademeli motor
 • Dairesel Diyafram
 • Filtre Çapı - 40.5 mm
24.2 megapiksel 10 sensör artı gelişmiş görüntü işleme motoru
a6400' de kullanılan APS-C sensör, ışık toplama verimliliğini artırmaya yardımcı olan bakır kablolara ve gelişmiş devre işlemlerine sahiptir. Görüntü işleme motoruyla birlikte, bu, üstün görüntü çözünürlüğü ve daha doğal doku tasviri elde etmenize yardımcı olur.
 24.2 megapiksel sensör artı gelişmiş görüntü işleme motoru
 
Loş ışıkta bile daha temiz görüntüler
Geliştirilmiş gürültü azaltma, yüksek hassasiyetli çekimlerin gerekli olduğu karanlık sahnelerde bile daha temiz görüntü kalitesi sağlamıştır.
Yerel ISO duyarlılığı maksimum ISO 32000'e yükseldi (fotoğraflar için maksimum ISO 102400'de genişletilmiş ISO duyarlılığıyla). Gürültü azaltma, sık kullanılan orta ila yüksek hassasiyet aralığında özellikle etkilidir.
Loş ışıkta bile daha temiz görüntüler
 
 425 faz algılamalı AF noktaları
a6400 içerisindeki otomatik odaklama sistemi, Sony a9, a7R III ve a7 III modelleri de dahil olmak üzere tam kare kamera serisindeki birçok teknolojisini miras alıyor. Görüntü alanının yaklaşık % 84'ünü kapsayan, 425 faz algılamalı AF noktası ve 425 kontrast algılamalı AF noktası içerir. Bu yüksek hızlı, yüksek performanslı AF izleme sistemi, birlikte fotoğraf makinesinin 0.02 saniye kadar kısa bir sürede netleme yapmasını ve nesne kilidini etkin bir şekilde muhafaza etmesini sağlayan, en hızlı hareketli konuların bile izlenebilmesini ve kolaylıkla yakalandı.
 
Hızlı,Hirit AF Teknolojisi ile Yüksek Kaliteli 4K Videoların Keyfine Varın  
Çok yönlü bir makine olan Sony a6400, tam piksel okumalı ve 4K filmler için gerekli verinin yaklaşık 2,4 katı miktarını toplamak için piksel bindirmesi içermeyen dahili 4K UHD (3840 x 2160) film kaydı sunan ve daha sonra yüksek kaliteli üretmek için örnekleme yapan katı bir video kameradır Detay ve derinlikli 4K çekim. Film çekimi sırasında netleme yapmak, nesnenin fotoğraf makinesinin önünden geçmesine rağmen nesneyi sürekli net odakta tutan yükseltilmiş Hızlı Hibrit AF teknolojisi sayesinde hızlı ve sabit. Bu gelişmiş AF plus dokunmatik odaklama işlevi, çevrimiçi olarak düzenli olarak içerik oluşturan ve yükleyen birçok tetikçi ve video oluşturucu için uygun bir kamera seçimidir.

sony 4k hdr logo ile ilgili görsel sonucu
  
AF / AE ile 11 fps'ye kadar hızlı sürekli çekim
Genel çekim hızlarında, mekanik deklanşör kullanılırken fotoğraf makinesi tam AF / AE izleme ile 11 fps'ye ve sessiz çekim sırasında tam AF / AE izleme ile 8 fps'ye kadar çekim yapabilir. Bu hızların her birinde 116 kare JPEG Standart / 46 kare ham sıkıştırılmış olarak çekim yapabilir ve anı yakalama şansını büyük ölçüde arttırır.
 
 AF / AE ile 11 fps'ye kadar hızlı sürekli çekim
 
 Basitçe dokun ve takip et
Menüde Dokunmatik İzleme ayarlandıktan sonra, yalnızca ekrana dokunarak konunuzu seçin. Fotoğraflar veya filmler için kamera konuyu otomatik olarak izlemeye başlar.
Basitçe dokun ve takip et
 
Doğru göz tanıma
Gelişmiş Gerçek Zamanlı Göz AF, insan yüzlerini güvenilir bir şekilde tanır ve tam olarak bir kişinin gözlerine odaklanır. Özel ayarlara gerek yok - sadece deklanşöre basın.
 
Doğru göz tanıma 
Gördüklerinizle eşleşen doğal görünümlü görüntüler
Tam kare kameralardan miras alınan görüntü işleme algoritmaları daha gerçekçi renk üretimine yol açmıştır. İnsan ten tonları daha doğal görünür ve bitki renklerinin üremesi de geliştirilmiştir.
Gördüklerinizle eşleşen doğal görünümlü görüntüler
Wi-Fi / NFC Kablosuz Bağlantı Özelliği ile Anında Paylaş
Sony a6400 te bulunan Wi-Fi/NFC kablosuz bağlantı özelliği ile isterseniz akıllı telefonunuzu bir uzaktan kumanda gibi kullanarak makinenize uzaktan kontrol sağlayın, isterseniz Sosyal Medyaya bağlanarak çektiğiniz eşsiz görüntüleri, videoları arkadaşlarınızla paylaşın
Çeşitli film işlevlerinden yararlanın
a6400' de Yavaş çekimde (5x'e kadar) filmler ve hızlı çekimde (60x'e kadar) 12 PC'de işlem yapmadan fotoğraf makinesine kaydedilebilir. Alternatif olarak, 120 fps yüksek hızlı çekim 2 Tam HD video çekimi, post prodüksiyonda yüksek kaliteli ağır çekim görüntüleri oluşturmak için kullanılabilir. Proxy film kaydı daha kolay düzenleme ve önizleme sağlar ve Photo Capture, kaydedilen filmlerden fotoğraf çekmenizi sağlar.
 
Çeşitli film işlevlerinden yararlanın 
Kullanışlı dokunmatik ekran işlevlerine sahip yüksek çözünürlüklü bir LCD monitör
7.5cm, 180 derecelik eğilebilir LCD ekran, önünüzdeki sahneyi göstermekten daha fazlasını yapar - çeşitli sezgisel dokunma işlemleriyle, kameranın işlevleri üzerinde hızlı kontrol sağlar.
Touch Pad yumuşak odak alanı seçimi sağlar Dokunmatik Odak ve Dokunmatik Deklanşör Dokunma Ä°zleme, Gerçek Zamanlı Ä°zleme'yi istediğiniz zaman açar
 Kameranızı istediğiniz gibi ayarlayın
Tam çerçeve modellerinden miras alınan bir dizi özelleştirme özelliği, kameranızın çalışma şekli üzerinde size daha fazla esneklik ve kontrol sunar.

Özelleştirilmiş düğmeler sık ​​yapılan işlemleri parmaklarınızın ucuna getirir Menüm ve Aramam özellikleri sizi kontrol altına alıyor Ã–zelleştirme için görselleştirilmiş kurulum ekranı
 Özelleştirilmiş düğmeler sık ​​yapılan işlemleri parmaklarınızın ucuna getirir
a6400' ün sekiz tuşunun ve kontrollerinin her biri, hareketsiz görüntü veya film çekmenize ya da tekrarlama modunda çekim yapmanıza bağlı olarak farklı işlemlerle, 89 işlev ve işlemden herhangi birine atanabilir. 

Menüm ve Aramam özellikleri sizi kontrol altına alıyor
Kadranım, çekim yaparken daha hızlı erişim için sık kullanılan işlevleri kontrol kadranına ve kontrol tekerleğine atamanıza olanak tanır. Menüm, sık kullandığınız menü öğelerine hızlı erişim için 30'a kadar farklı menü öğesinin kaydedilmesini sağlar.

Özelleştirme için görselleştirilmiş kurulum ekranı
Sony A6400 özel ayarlar ekranında, kameranın çalıştırılabilir bileşenlerini gösteren bir çizim size bir bakışta hangi düğmeyi veya anahtarı atadığınızı gösterir. İşlev menüsünü ayarlarken, gerçek işlev ekranının yapısını görüntüleyebilirsiniz.  
Teknik Özellikler 

Lens Yuvası

Sony E

Kamera Formatı

APS-C

Piksel

24,2 Megapiksel

Maksimum Çözünürlük

6000 x 4000

En Boy Oranı

3: 2, 16: 9

Sensör Tipi

CMOS

Sensör Boyutu

23,5 x 15,6 mm

Görüntü Dosyası Biçimi

JPEG, Ham

Bit Derinliği

14 Bit

Görüntü sabitleme

Yok

Poz Kontrolü

ISO Hassasiyeti

100 - 32000 (Genişletilmiş: 100 - 102400)

Deklanşör hızı

Elektronik Ön Perde Deklanşörü 1/4000 ila 30 SaniyeAmpul Modu

Pozlama Modları

Diyafram Öncelikli, Otomatik, Manuel, Program, Deklanşör Önceliği

Maruz Kalma Tazminatı

-5 - +5 EV (1/3, 1/2 EV Adımları)

Ölçüm Aralığı

-2 ila 20 EV

Devamlı atış

46 Çerçeveye (Ham) / 116 Çerçeveye kadar 24,2 MP'de 11 fps'ye kadar

Aralıklı Kayıt

Evet

Otomatik zamanlayıcı

2/5/10 Saniyelik Gecikme

Video

Video Kodlama

NTSC / PAL

Ses kaydı

Dahili Mikrofon (Stereo),Harici Mikrofon Girişi

Ses Dosyası Formatı

AC3, Dolby Digital 2ch, Doğrusal PCM

Odaklanma

Odak Türü

Otomatik ve Manuel Odaklama

Otomatik Odaklama Noktaları

Faz

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Sony A6400 16-50mm 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi

Etiketler: Fotoğraf, Makinesi, Fotoğraf Makinesi, Sony, A6400, 16-50mm, Aynasız, Fotoğraf, Makinesi, Sony A6400 16-50mm 4K Aynasız Fotoğraf Makinesi Satın Al