DJI Ronin 3 Axis Gimbal Stabilizer Sistem
DJI Ronin 3 Axis Gimbal Stabilizer Sistem

DJI Ronin 3 Eksenli Gimbal Stabilizer

 

Ronin 3-Eksen Fırçasız Gimbal Sabitleyici gelen DJI ipoteksiz el çekim özgürlüğü ancak el titremesi olmadan yakın operatörü vermek için tasarlanmış bir kamera stabilizasyon sistemi. - Ufuk seviyesini tutmak - tilt biri ve tava için bir side-to-side 'rulo' için bir: 16 liraya kadar çoğu kamera türleri ve yapılandırmalar için uygundur, Ronin üç eksen üzerinde çalışmak fırçasız motorları kullanır. Sistem bilgisayar kontrollü ve ± 0.02 ° kontrol hassasiyeti sahiptir. Bir IMU (atalet ölçüm hareketi) hareketi algılar ve bu tür istenmeyen titremesi gelen tava ve izleme çekim gibi kasıtlı hareketi arasında ayrım yapmak algoritmalar kullanarak, tepki motorlar yürütmektedir.

 

 

 

Elde çekim ek olarak, yalpa çemberi titreşimler veya diğer ani hareketler uygunsuz sehpa ve sert kamera destek sistemlerini yapacak nerede araç montaj senaryoları ve diğer bağlamlarda kullanılabilir. Ronin çok şey var, bir flok ile çalışma gibi, çift operatör çekim destekler Bir motorlu pan / tilt kafası. Bu modda, bir ikinci operatör manuel kamera pan kontrol ve bağımsız Ronin hareket eden yol ve eğim dahil verici (radyo kontrolör) kullanmak istiyorum. dahil verici / alıcı sistemi 2.4 GHz üzerinde çalışır ve tescilli. Bir üçüncü taraf verici kullanmayı tercih ediyorsanız, kendi alıcı yüklemek için Ronin üzerinde bir D-Bus bağlantı noktası vardır. kızak ve yelek tarzı stabilizatör gibi, motorlu pusula sistemler kullanımdan önce dengeleme gerektirir. Bir kez dengeli, Bluetooth ile uyumlu iOS ve Windows (Masaüstü) cihazlar Yardımcısı Yazılımı kullanarak belirli kamera düzenlemesi için Ronin yapılandırabilirsiniz. Her kamera ve lens kombinasyonu farklı kitle ve ağırlık dağılımına sahip olduğundan, her eksen üç hizalanmış kadar işlemi tekrarlayarak, bireysel ayarlamak hangi bir ATS (Otomatik Ayarlama Stabilite) prosedürü bulunmamaktadır. Bu işlem sırasında teçhizat el-tutmak zorunda olmayacak şekilde bir pusula ayar standı sağlanır. dahil 4S lityum-polimer pil güçler Ronin kadar dört saat boyunca. Bu güç regülasyonu ve koruma devresi anlam yerleşik ve birçok lityum-polimer pil aksine ayrı dengeleme kurşun, orada bir 'akıllı' pil. Bir şarj cihazı da dahil, ve her zaman, çünkü akıllı devrenin Ronin pil için tasarlanmış şarj kullanmak önemlidir almaktadır. İki 12V DC PowerTaps ve kamera bazında bir USB güç bağlantı noktası Ronin aküden direkt aksesuarlar şarj rejimini kolaylaştırmak ve gereksiz ek ağırlığını önlemek için kameradaki gücü için izin. Sert bir durum depolamak ve gimbalinin ve ilgili taşıma dahildir aksesuarlar.

 

 

DJI Ronin 3 Eksenli Gimbal Stabilizer Teknik Özellikleri

 

Elektrik ve Mekanik

Motor Tipi

3 x Fırçasız

Çalışma Güncel

16 V 300 mA: Akım Statik 
Dinamik Akım: 600 mA 16 V 
Motor Akımı Kilitli: 16 V 10 A Maksimum

Sensörler

IMU (atalet ölçüm birimi) 
Sıcaklık sensörü

Işleme

DJI 32-bit DSP işlemci 

 

Performans

Kontrol Hassas

0.02 ° ±

Maksimum Kontrollü Dönüş Hızı

Pan Eksen: 90 ° / sn 
Tilt Eksen: 100 ° / sn 
Rulo Eksen: 30 ° / sn

Kontrollü Rotasyon Aralığı

Pan Eksen Kontrol: 360 ° 
Tilt Eksen Kontrol: 45 120 kadar ° aşağı ° 
Rulo Eksen kontrolü: 25 ° ±

 

Alıcı

Frekans

Özel Ronin verici için 2.4 GHz

Genişletme

Üçüncü taraf D-Bus / PPM alıcısı 1 x Genişletme bağlantı noktası

 

Bağlantı

Kablosuz

Yardımcısı Yazılım Bluetooth

Telli

DJI Lightbridge 1 x Ara

 

Sistem Gereksinimleri

Yardımcısı Yazılım

Masaüstü
, Windows (32- veya 64-bit): 8, 7, XP SP3 Mobil iOS 6.1 veya üstü 

Donanım

Mobil
iPhone: 4s, 5, 5s 
iPod touch: 4, 5 
iPad: 3, 4, mini

 

Genel

Desteklenen Kamera Boyutlar

5.5: Kamera taban plakası üzerinde kütle merkezinde maksimum derinlik '/ 140 mm kamera taban plakası üst ölçülen maksimum yükseklik: 8.9 '/ 225 mm Maksimum genişlik: 7.7 '/ 195 mm 

Desteklenen Kamera Ağırlığı

£ 16 / 7.3 kg'a kadar

Güç Gereksinimleri

Pil Türü: Ronin 4S 
Pil Ömrü: 4 saate kadar

Güç Çıkışı

Düzenlenmiş 12VDC çıkış 2 x PowerTap 
1 x USB tip 500 mW temin bir kadın

Çalışma Sıcaklığı

5 120 ° F / -15 ° 50: C

Boyutlar (G x D x Y)

24.4 x 11-18 x 19.7 '/ 620 x 280-380 x 500 mm

Ağırlık

9,3 £ / 4.2 kg

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

DJI Ronin 3 Axis Gimbal Stabilizer Sistem

  • Görüntülenme: 1220
  • Üretici: DJI
  • Ürün Kodu: djırnngmblstblzrsstm
  • Stok Durumu: 5
  • 22,088.07TL