DJI Phantom 4 Advanced Plus Drone
DJI Phantom 4 Advanced Plus Drone

DJI Phantom 4 Advanced Plus Multikopter Drone

 

Plus ürünlerde Dahili Tablet Mevcuttur.

 


2 YIL TÜRKİYE RESMİ DİSTRİBÜTÖRÜ GARANTİLİ 

 

Geliştirmiş  4 k / 60fps video ve 13 fps'de Seri Çekim modu çekimi yapabilen 1 inç 20 megapiksel sensöre sahip dahili bir kamera ile donatılmıştır. Otonom uçuş sistemi, 2 yönlü engel algılama ve ileri  engel algılama dahil  5  adet görsel sensör kullanılmıştır. Magenzyum ve Titanyum metallerinin alaşımı, gövdeyi daha sağlam oluşturmuş, hafifletilmiş ve Phantom 4 Advanced'i Phantom 4'ten bile daha hafif hale getirilmiştir.

 

 


DAHİLİ EKRANLI UZAKTAN KUMANDA

 

 

Phantom 4 Advanced +,entegre edilmiş geliştirilmiş Lightbridge HD video aktarma sistemi

ile donatılmış ve bu sayede 7 km mesafeden video aktarımı yapabilmektedir.

Phantom 4 Advanced+ A 5.5-inch 1080p ekranı,1000 cd/m2 parlaklığı yani geleneksel akıllı 

cihazlara oranla iki katı parlaklık sunar. 5 saatlik pil ömrü sayesinde keyifli bir havadan 

görüntüleme yapmanıza olanak sağlar. DJI GO 4 app ile canlı yayınlarınızı hazırlayabilir havadan

görüntüleme fotoğraf ve videonuzu anında paylaşabilirsiniz.

 

Engellenmemiş, parazitsiz, FCC uyumlu olduğunda.


 

1 İNÇ 20MP SENSÖRLÜ KAMERA

 

Dahili 1 inç 20 megapiksel CMOS algılayıcı kamera ile donatılmıştır. Sekiz elemandan oluşan özel olarak tasarlanmış bir lens, yedi grup halinde düzenlenmiştir.

Hızlı hareket eden nesnelerin görüntülerini çekerken veya yüksek hızda uçarken çekim yaparken görüntülerde oluşan distorsiyonu ortadan kaldırmak için mekanik bir shutter kullanılır.

 

 

Birçok geleneksel DSLR kamerası kadar güçlüdür. Daha güçlü video işleme sistemi ile, 60fps'de H.264 4K videoları veya 30fps'de H.265 4K'yi, her iki codec sistemini  de destekliyor.

Gelişmiş post prodüksiyon için  gerekli olan 100Mbps bite sahip hızı, mükemmel optik performansı, sensörleri, işlemcileri, yüksek dinamik aralık ile ve daha fazla görüntüyü detayıyla yakalamasını sağlar.


 

Phantom 4 Advanced'in dahili kamerasında 1 inç 20 megapiksel CMOS algılayıcı bulunur. Özel tasarlanmış bir objektife sahiptir ve

sekiz elementten oluşmaktadır. Kamerası birçok  DSLR kameralar kadar güçlüdür.

 

 

1-İNÇ 20-MEGAPİXEL CMOS SENSÖR

 

Sensör boyutu, görüntü kalitesi için piksel sayısından daha önemlidir, çünkü daha büyük bir sensör Dinamik aralık, sinyal-gürültü oranı ve düşük ışıkda bile her pikselde daha fazla bilgi yakalar;

Phantom 4 Advanced'in 1 inç 20 megapiksel CMOS sensörü, Phantom 4'ün 1 / 2.3inç sensörünün yaklaşık dört katı büyüklüğündedir.

Daha büyük piksele sahiptir ve artan kontrastın yanı sıra maksimum 12800 ISO değerine sahiptir. 

Görüntülerin hemen kullanılmasını sağlarken aynı zamanda gelişmiş ileri işleme için gereken ayrıntıları yakalar.


 

PROFESYONEL 4K VİDEO

 

Geliştirilmiş video işleme sistemi sayesinde, sinema video ve 100 mbps'lik bit hızını DCI 4K / 60 (4096 x 2160 / 60fps) da optimize ederek yüksek çözünürlüklü Slow Motion videolar çekmenize de olanak sağlar. Phantom 4 Advanced ayrıca H.265 video codec'ini (maksimum

Çözünürlük 4096X2160 / 30fps) destekler.  Verilen bitrate ile daha gelişmiş görüntü kalitesini yakalarsınız. H.265 codec ile H.264 codec e göre 2 kat daha kaliteli görüntü işler. 

 Yüksek dinamik aralıktaki D-log modunda kayıt, renk ayarlamalarında görüntü verilerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

 

 


YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ LENS

 

Bir objektifin çözünürlüğü ve kontrastı, görüntü kalitesi açısından kritik önem taşır, zira sadece kaliteli bir lens, yüksek çözünürlüklerde keskin, canlı fotoğraflar çekebilir. 

Yeni Phantom 4 Advanced kamerası,  getirilmiş F2.8 geniş açı objektife ve 24mm eşdeğer bir odak uzunluğuna sahiptir. Sekiz katmandan oluşmaktadır,

- 2 asferik - daha küçük alana  sığan yedi grup halinde düzenlenmiştir. Görüntülerde  minmum distorsiyon ile

fotoğrafların ve videoların keskin ve canlı olduğundanemin olabilirsiniz.  MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi) herkes için en uygun şekilde tasarlandı , bu nedenle insanlar

lens performansını daha iyi anlayabilir hale geldiler.

 


HER ANI KAÇIRMADAN YAKALAYIN

 

Havadan görüntüleme sadece manzaraları yakalamak için değil, aynı zamanda, hareket sahneleri çekerken ve motorlu yarışları kaydederken veya fotoğraflarken yeni perspektifler de yakalamanıza olanaksağlar.

Yüksek hızda hareket eden nesneleri yakalamak, elektronik deklanşör kullanan kameralarla uçuş yapmak için her zaman zor olmuştur. Phantom 4 Advanced, mekanik bir shutter kullanıyor

Ve geniş açılı asal lens. Maksimum hız 1 / 2000s olan mekanik shutter, hızlı görüntüleri çekerken oluşabilecek sarsıcı shutter bozulmasını ortadan kaldırıyor.

Hareketli nesnelerde veya yüksek hızda uçarken, elektronik deklanşör de 1/8000 saniyelik bir maksimum deklanşör hızına yükseltildi ve yeni bir Hızlı çekim Modu ile de geliştirildi.

20 megapiksel çözünürlükte 14 fps çekim yapabilen bu sistem ile, bütün mükemmel anları yakalayabilirsiniz.


5 GÖRSEL SENSÖR

5 adet Görsel Sensör ile donatılmış Otonom uçuş sistemi ve çift uydu (GPS-Glonass) sistemi, ultrasonic mesafe algılayıcıları, süper hassas sensörleri ile uydu bağlantısı olmayan en karmaşık ortamlarda bile Phantom 4 Advanced stabil şekilde havada kalabilmektedir. Önde bulunan ikili görsel sönsörler 30m ye kadar önündeki engelleri algılayabilir, frenleyebilir, 15m lik mesafedeki engellerin etrafında dolanır ve /veya gezinebilirler.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

DJI Phantom 4 Advanced Plus Drone

  • Görüntülenme: 721
  • Üretici: DJI
  • Ürün Kodu: djiphantom4advplus
  • Stok Durumu: 5
  • 18,159.68TL