Yeni Canon EF-M 22mm f/2 STM Lens
Canon EF-M 22mm f/2 STM Lens
22mm geniş açılı pankek lens ve EF-M yuva - etkileyici manzaralar ve EOS M ile günlük röportajlar için idealdir. f/2,0 maksimum diyafram, fotoğraflarda ve filmlerde düşük ışıkta harika çekimler sağlar.
  • 22mm geniş açılı lens
  • EOS M ile birlikte kolayca taşınır
  • f/2,0 diyafram ile düşük ışıkta müthiş sonuçlar
  • Filmlerde kusursuz sessiz STM odaklanma
  • Küresel olmayan lens elemanlarıyla müthiş görüntü kalitesi
  • Odak yapılmayan yumuşak arka planlar çekin

22mm geniş açılı lens – profesyonel fotoğraflar için

EOS M için ultra ince ve hafif olan bu 22mm geniş açılı sabit odaklı pankek lensle günlük röportajlar için ideal olan profesyonel çekimler yapabilirsiniz. Çerçeveye daha fazlasını sığdıran geniş açısı sayesinde her çekime daha fazlasını sığdırabilir, güzel manzaralar ve harika grup fotoğrafları çekebilirsiniz.

Seyahatlerinizde EOS M ile birlikte kolayca taşıyın

Gittiğiniz her yere kolayca taşınan bu lensin kompakt ve hafif gövdesi şık bir alüminyum alaşımdan üretilmiştir ve EOS M'ınıza uygun bir EF-M yuvası vardır.

f/2,0 diyafram ile düşük ışıkta müthiş sonuçlar

Geniş bir maksimum f/2,0'lik diyafram sayesinde EF-M 22mm f/2 STM ile düşük ışık koşullarında müthiş sonuçlar elde edersiniz. Fotoğraf ve filmlerde flaş veya tripod kullanmanıza gerek kalmadan gece atmosferini yakalayıp gece çekimi yapmanıza olanak verir ve her türlü ışık koşulunda elle olağanüstü görüntüleri kolayca çekebilmenizi sağlar.

Filmlerde kusursuz sessiz STM odaklanma

Movie Servo AF ile keskin odaklı ve yüksek kaliteli filmler kolayca çekilebilir. Dahili odak ve film modunda sessiz sürekli odaklanma için STM adım motoru teknolojisini kullandığından, daha az bulanık ve kusursuz filmler çekebilirsiniz.

Küresel olmayan lens elemanlarıyla müthiş görüntü kalitesi

Fotoğraflarınızı bozabilecek küresel olmayan sapmaları düzelten lens elemanları sayesinde net, yüksek kontrastlı, bozuk olmayan görüntü kalitesi sağlanır. Lens ayrıca her türlü ışık koşulunda güzel fotoğraflar çekebilmeniz için doğru renk dengesi ve yüksek kontrast sağlayan, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltan Süper Spectra kaplamalar özelliğine de sahiptir.

Odak yapılmayan yumuşak arka planlar çekin

EF-M 22mm f/2 STM etkileyici ve profesyonel görünümlü fotoğraflar çekebilmeniz için, çektiğiniz nesneyi vurgulayan ve dikkat dağıtan öğeleri ortadan kaldıracak şekilde odak yapılmayan yumuşak arka planlarla güzel görüntüler oluşturabilmenizi sağlar.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Canon EF-M 22mm f/2 STM Lens

Etiketler: Lens, Canon, EF-M, 22mm, f/2, STM, Lens, Canon EF-M 22mm f/2 STM Lens Satın Al