Yeni Canon RF 24-240mm f4-6.3 IS USM Lens
Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM lens, EOS R , EOS Ra ve EOS RP serisi kamera sahipleri için mükemmel bir lenstir. Bu kompakt ve hafif 10x zoom lens seyahat ve günlük fotoğraflar için idealdir.
İnanılmaz derecede parlak odak uzaklığı ile maksimum diyafram açıklığında bile inanılmaz derecede yüksek görüntü kalitesi sunar.
Optik yapısında bulunan 15 grupta 21 element ve 7 bıçaklı diyafram sistemi sayesinde, muhteşem arka plan bulanıklığı sağlar.
Genel Özellikler
Canon RF Mount Uyumlu Lens / Full Frame Format
Odak Aralığı - 24-240 mm
Maksimum diyafram - f / 4 - 6,3
Nano USM AF Sistemi
Optik Görüntü Sabitleyici ve Dinamik IS
Minimum Odak Mesafesi - 50 cm
Özelleştirilebilir Kontrol Halkası
Filtre Çapı - 72 mm
Ağırlık - 751 g
Çekim Ortamları
Portre, Seyahat, Vahşi Yaşam, Spor
Uyumlu Modeller
Canon EOS R, Canon EOS Ra, Canon EOS RP, Canon EOS R5, Canon EOS R6
 
Canon RF Mount Serisi aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanan Canon RF 24-240mm f / 4-6.3 IS USM, her türlü çekim durumu için gerçek hepsi bir arada lenstir. 10x zoom aralığı, elde çekim yapılırken keskin görüntüler elde etmeyi daha iyi hale getirmek için en fazla beş kamera sarsıntısını durdurarak telafi eden Optik Görüntü Sabitleyici ile tamamlanır. Dynamic IS ayrıca video kaydına da yarar sağlar ve yürürken veya taşınırken çekilen görüntüleri daha iyi telafi eder. Hem fotoğraflardan hem de videodan yararlanmak, hızlı, sessiz ve hassas odaklanma performansı sağlayan Nano USM otomatik odaklama motorudur. Ek olarak, objektif ayrıca diyafram, ISO ve pozlama telafisi dahil çeşitli pozlama ayarlarını ayarlamak için yapılandırılabilen benzersiz bir özelleştirilebilir Kontrol Halkasına sahiptir.
Canon RF 24-240mm f / 4-6.3 IS USM Hepsi bir arada zoom lensi, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız fotoğraf makineleriyle kullanım için tasarlanmıştır.
Bir Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha düşük deklanşör hızlarında daha iyi çalışmayı sağlamak için kamera sarsıntısının görüntüsünü beş durak azaltarak en aza indirmeye yardımcı olur. Ayrıca, video kaydederken, Dinamik IS kullanılabilir durumdadır ve yürürken veya taşınırken kayda uyması için daha aktif bir stabilizasyon türüdür ve özellikle yakınlaştırma aralığının geniş açılı ucunda kullanışlıdır.
Canon RF 24-240mm f / 4-6.3 IS USM lenste kullanılan Nano USM sistemi hem halka tipi USM hem de hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyması için aynı zamanda sessiz ve sessiz olan hızlı ve doğru odaklamayı gerçekleştirmek için bir STM mekanizmasını kullanıyor. Bu odaklama sistemi aynı zamanda bir kerelik AF modunda çalışırken tam zamanlı manuel odak kontrolü sağlar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram, ISO ve pozlama telafisi dahil çeşitli pozlama ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Odak uzaklığı24-240 mm
Maksimum Diyaframf / 4 ile 6.3
Lens YuvasıCanon RF
Biçim UyumluluğuFull Frame
Minimum Odak Mesafesi1,64 inç / 50 cm
Odak TürüOtomatik odaklama
Görüntü sabitlemeEvet
Filtre Boyutu72 mm
Boyutlar 3,2 x 4,8 "/ 81,28 x 121,92 mm
Ağırlık1,65 lb / 751,26 g

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Canon RF 24-240mm f4-6.3 IS USM Lens

Etiketler: Lens, Canon, 24-240mm, f4-6.3, USM, Lens, Canon RF 24-240mm f4-6.3 IS USM Lens Satın Al