Canon EOS 7D Mark II + Battery Grip
Canon EOS 7D Mark II + Battery Grip

Paket İçeriği
Canon EOS 7D Mark II Body
BATTERY GRIP
16 GB HAFIZA KARTI
OMUZ ÇANTASI

Canon EOS 7D

 

DIGIC 6 görüntü işlemcisi

Anı yakalayın

EOS 7D Mark II, hızlı performans sunmak için İkili 'DIGIC 6' görüntü işlemcisi kullanır. Çekim sırasında gecikme zamanının en aza indirilmesi, saniyelik anları hassas zamanlamayla yakalamanızı sağlar.

65 noktalı geniş alanlı otomatik odaklama

Hızlı hareket eden nesneleri takip etmek için 65 odak noktasına sahip olan EOS 7D Mark II, çekim sırasında net odağı korur. Her odak noktası 'çapraz tip'* tedir, yani hem yatay hem de dikey ayrıntıya hızlı ve doğru şekilde kilitlenebilir. Işığın az olduğu durumlarda çekim yapmaya yardımcı olmak için 7D Mark II, ışığın -3 EV gibi düşük seviyelere indiği ay ışığı koşullarında bile odaklama yapabilir.

DIGIC 6 görüntü işlemcisi
DIGIC 6 görüntü işlemcisi

AF Nokta Seçimi

65 AF noktasının tamamını birlikte kullanın veya merkezin dışındaki özneleri kapsayan taşınabilir bölgeler oluşturmak için gruplayın. Alternatif olarak, doğrudan sahnenin belirli bir kısmına odaklanmak için tek bir AF noktası da seçebilirsiniz.

Gelişmiş iTR odaklama

EOS 7D Mark II'nun iTR AF odaklama sistemi, karede hareket eden nesneleri tanımak ve takip etmek için renk ve yüz bilgilerini kullanır. AF hızı, odak takibini çekim ortamına ve nesneye göre ayarlayan basit bir araç kullanılarak özelleştirilebilir, böylece bir anlığına nesnenin önünden geçen diğer nesneler odaklamayı etkilemez.

DIGIC 6 görüntü işlemcisi
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
Kareler
 

Sergi kalitesinde baskılar

Vahşi yaşamdan motor sporları ve sokak fotoğrafçılığına, yeni tasarlanan 20,2 megapiksel sensör duvara asmaktan gurur duyacağınız sonuçlar sunar. EOS 7D Mark II, kötü aydınlatma koşullarında bile ayrıntılarla dolu fotoğraflar ve film klipleri sunar.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Canon EOS 7D Mark II + Battery Grip

  • 10,820.99TL