Canon EF 100mm f/2.8L IS USM Macro Lens
Canon EF 100mm f/2.8L IS USM Macro Lens

CANON 100mm f/2.8 L IS USM MAKRO Lens İncelemesi

              Canon’un üst sınıf makro lensi Canon 100mm f/2.8 L IS USM Makro ile mükemme detay kalitesini ve gerçek L serisi optik kalitesinin keyfini yaşayın. Yüksek optik kalitesi ile makro detaylarını gerçek renkler ve doğru kontrast değerlerinde çekim yapılmasına izin veren yapıdaki 100mm f/2.8 L, doğa ve detay fotoğrafçılarının yanlarında bulundurması gereken tek makro lenstir.

              1:1 büyütme oranı, 4 kademeli Hibrid IS sistemi, Hızlı USM motoru ile doğru netleme, su ve toza karşı dayanıklılığı ile tüm makro fotoğraf çekenlerin dikkatlerini üzerinde topluyor.

 

Temel Özellikler

Odak Uzaklığı

100 mm
APS-C 1.6x Fokal Çarpan: 160 mm

Diyafram

Maksimum: f/2.8
Minimum: f/32

Kamera Mount Türü

Canon EF

Format Uyumluluğu

35mm Film / Full-Frame Dijital Sensör
Canon (APS-C)

Görüş Açısı

24°

Minimum Netleme Mesafesi

1' (30.48 cm)

Büyütme

1x

Grup/Element

12/15

Diyafram Bıçakları

9

 

L Serisi Kalitesi: 100mm L IS USM Macro Lens

              Lens, Canon'un L serisinin yüksek optik standartlarını, gövde kalitesini ve kullanılabilirliğini bünyesinde toplamıştır. Sağlam gövde ve sert hava koşullarına karşı koruma sağlamak için toz ve nem geçirmez elemanlara sahip olan Canon 100mm f/2.8 L IS USM Makro, dört kademeli Hibrid IS sistemi sayesinde düşük perde hızlarında kullanıcısına büyük önemli bir destek sağlıyor.  

              Lens optik eleman yapısı bakımından ultra düşük dağılım lens yapısı ile kromatik sapmaları ortadan kaldırırken mükemmel kontrast ve renk kalitesini kullanıcısına sunuyor.

              Odak sınırlayıcı ile farklı uzaklıklara sahip objeleri çekerken çok daha hızlı netleme sağlayan 100mm f/2.8 L IS USM Makro, yakın-uzak-tüm mesafeleri seçenekleri ile odağınızı sınırlayabiliyorsunuz. Yakın mesafeleri yani makro çekimleri gerçekleştirirken yakın seçeneği ile netleme hızını artırırken tüm mesafeleri seçtiğinizde de hızlı çekkim yapmanız gereken anlarda önem kazanıyor.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Canon EF 100mm f/2.8L IS USM Macro Lens

  • 7,585.21TL